ICQ:   Dnes je  24. September 2023 (Nedeľa)    Meniny má Ľuboš, Ľubor (zajtra Vladislav)    Nikto nie je prihlásený       Prihlásiť     
  Home     O mne     Práca     Priatelia     Fotogaléria     Elektronika  
  Mapa stránky     Užívatelia     Iné  
 

   1. Elnec s.r.o.  


  
ELNEC s.r.o.


     Firma Elnec bola založená v roku 1991 a začala iba s tromi zamestnancami. V súčasnosti má firma 36 zamestnancov a ďalších 20 externých pracovníkov s ktorými úzko spolupracuje. Firma bola od začiatku orientovaná na vývoj a výrobu vývojových prostriedkov ako sú programátory, emulátory, simulátory a logické analyzátory. Programátory obvodov sú v súčasnosti hlavným výrobkom.

     Programátory firmy Elnec sa predávajú cez zmluvných distribútorv vo viac ako 40 krajinách sveta. Spolupracujeme s ODM partnermi BK Precision (USA) a Grifo (Taliansko) a MEC (Hong Kong). Elnec programátory môžete nájsť taktiež v katalógoch spoločností ako napr. Conrad, Schuricht (Nemecko), Distrelec (Švajčiarsko), Mouser, Newtek, (USA) a iných.

     Sú hrdí, že poskytujú profesionálne navrhnuté výrobky vysokej kvality za veľmi prijateľné a konkurencieschopné ceny. Mnoho ich programátorov je zabezpečených plnou trojročnou zárukou. Celá škála ich programátorov je certifikovaná skúšobňou CE.

     Nejake fotky je možné pozrieť aj   tu  .

 
  Optimalizované pre rozlíšenie 1024x768 (Mozilla, Opera, Netscape, IE) © 2006 ePage. All Rights Reserved. Design by   Belmosko